Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSKÅP, betsad mahogny, rik träskuren dekor, detaljer i mässing, Asien, 1900-talets andra hälft, hyll- och flaskinredning bakom dörrar, höjd 96, 85 x 40 cm
Bruksslitage, märken, repor
623393
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här