Barskåp Asien

Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien
Barskåp Asien

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSKÅP, betsad mahogny, rik träskuren dekor, detaljer i mässing, Asien, 1900-talets andra hälft, hyll- och flaskinredning bakom dörrar, höjd 96, 85 x 40 cm

Bruksslitage, märken, repor

623393

2019-03-13