Golvarmatur 1950-tal

Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVARMATUR, svartlackerad metall, 1900-talets mitt, skärm i furu samt plast, tredelad fot, höjd ca 127 cm

623399

2019-03-17