Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALTHORN, 1900-talets första hälft/mitt, märkt "Frälsningsarméns Handelsdepartement Stockholm, ´Glory´, extra prima", längd ca 49 cm, i läderfodral
Ytslitage, enstaka mindre buckla
623406
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här