Althorn

Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALTHORN, 1900-talets första hälft/mitt, märkt "Frälsningsarméns Handelsdepartement Stockholm, ´Glory´, extra prima", längd ca 49 cm, i läderfodral

Ytslitage, enstaka mindre buckla

623406

2019-03-13