Sara Lisa Ryd oljemålning

Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SARA LISA RYD (1918-1968): Figurscen, monogramsignerad SLR, olja på pannå, ca 35x29 cm

623417

2019-03-18