Brosch guld i form av hästsko

Brosch guld i form av hästsko
Brosch guld i form av hästsko
Brosch guld i form av hästsko
Brosch guld i form av hästsko
Brosch guld i form av hästsko
Brosch guld i form av hästsko

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, 14 k guld, i form av hästsko med ridpiska och stigbygel, syntetiska fasettslipade rubiner, ostämplad, höjd 3,5 cm, total vikt 5 g

En sten saknas samt skada på ridspöets fäste, stenar med hack och skador

623422

2019-03-18