Brosch guld i form av hästsko
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, 14 k guld, i form av hästsko med ridpiska och stigbygel, syntetiska fasettslipade rubiner, ostämplad, höjd 3,5 cm, total vikt 5 g
En sten saknas samt skada på ridspöets fäste, stenar med hack och skador
623422
2019-03-18