Stolar Sjuan teak
Klubbat för:
3 600 SEK
2 500 SEK
ARNE JACOBSEN, Sjuan / 3107, stolar, 1 par, sits i formpressad, laminerad teak, förkromade stålben, Fritz Hansen, Danmark, tillverkade 1973, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, märken, repor, något avslag
623431
2019-03-14