Stolar Sjuan teak

Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak
Stolar Sjuan teak

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

ARNE JACOBSEN, Sjuan / 3107, stolar, 1 par, sits i formpressad, laminerad teak, förkromade stålben, Fritz Hansen, Danmark, tillverkade 1973, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, märken, repor, något avslag

623431

2019-03-14