Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Skärgårdsvik, signerad Einar Palme, daterad 1953, olja på duk, ca 79x59 cm

Något ospännd ram

623438

2019-03-13