Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholms-motiv med utsikt över Skeppsholmen, olja på pannå, signerad H. Hägg, daterad -27, ca 24x36 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytrepa
623441
2019-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner