Marcel Jean Tupp

Marcel Jean Tupp
Marcel Jean Tupp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCEL JEAN (1900-1993): Tupp, signerad och numrerad 58/100, akvatintetsning, bildmått ca 38,5x30 cm, bladstorlek 66 x 50 cm.

Oramad, hanteringsveck i marginalen

623451

2019-03-17