Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDRÉ FRANÇOIS (1915-2005): Hjärtekram, signerad och numrerad XI/XX, akvatintetsning, bildmått ca 37,5x50 cm, bladstorlek ca 49,5 x 65 cm.
Oramad, kantveck
623453
2019-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här