André Francois

André Francois
André Francois

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ FRANÇOIS (1915-2005): Hjärtekram, signerad och numrerad XI/XX, akvatintetsning, bildmått ca 37,5x50 cm, bladstorlek ca 49,5 x 65 cm.

Oramad, kantveck

623453

2019-03-17