Väggskulpturer afrikanska kvinnor 1900-tal
Valmis
2019-03-13
623466
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
VÄGGSKULPTURER, 12 dlr, afrikanska kvinnor, gips, keramik och trä, höjder ca 12-49 cm
Skador, slitage förekommer