Väggskulpturer afrikanska kvinnor 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

VÄGGSKULPTURER, 12 dlr, afrikanska kvinnor, gips, keramik och trä, höjder ca 12-49 cm

Skador, slitage förekommer

623466

2019-03-13