Fiskskål / ytterfoder Kina

Fiskskål / ytterfoder Kina
Fiskskål / ytterfoder Kina
Fiskskål / ytterfoder Kina
Fiskskål / ytterfoder Kina
Fiskskål / ytterfoder Kina
Fiskskål / ytterfoder Kina
Fiskskål / ytterfoder Kina
Fiskskål / ytterfoder Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, globformad, med emaljmålning, dekor med fåglar, , höjd ca 35, diameter ca 40 cm

Sprickor med och utan lagningar

623478

2019-03-13