Sekretär 1900-tal

Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérat med mahogny, fällklaff invändigt med lådor och fack,beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 110, 73x45

Bruksslitage

623483

2019-03-13