Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérat med mahogny, fällklaff invändigt med lådor och fack,beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 110, 73x45
Bruksslitage
623483
2019-03-13