Torsten Nordberg målning Kungliga Slottet

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN NORDBERG (1900-1962): Lejonbacken, Kungliga Slottet, olja på duk, signerad 1946, ca 82 x 116 cm

623487

2019-03-13