Anneli Nilsson oljemålning

Anneli Nilsson oljemålning
Anneli Nilsson oljemålning
Anneli Nilsson oljemålning
Anneli Nilsson oljemålning
Anneli Nilsson oljemålning
Anneli Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ANNELI NILSSON (född 1961): "Scandinavian Winter II", signerad Anneli Nilsson, daterad a tergo 2006, olja/akryl på duk, ca 50x101 cm

Ytsmuts

623498

2019-03-13