Carl Wülfing oljemålning

Carl Wülfing oljemålning
Carl Wülfing oljemålning
Carl Wülfing oljemålning
Carl Wülfing oljemålning
Carl Wülfing oljemålning
Carl Wülfing oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

CARL WÜLFING (1812-1871): Riddarborg, signerad C Wülfing, olja på duk, ca 67x56 cm

Dukskada

623499

2019-03-18