Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Tilting at the Windmills", ur mappen Don Quichotte de la Manche, 1956/57, signerad Dali, 285/300, färglitografi, bildmått ca 65x41 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1011

Ej examinerad ur ram, glaset med mindre spricka

623503

2019-03-18