Salvador Dali färglitografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Tilting at the Windmills", ur mappen Don Quichotte de la Manche, 1956/57, signerad Dali, 285/300, färglitografi, bildmått ca 65x41 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1011
Ej examinerad ur ram, glaset med mindre spricka
623503
2019-03-18