Lammhults ´´Campus´´ bord och stolar

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

LAMMHULTS, ´´Campus´´ bord och 7 stolar, 2000-tal, bordet med björk fanéring och aluminium stomme, stolar, med stomme i förkromad stål och sits klädd i blå tyg, märkta och stämplade 2002, höjd ca 72, 130x80 cm, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar, märken, repor

623509

2019-03-13