Soffa / Dagbädd betsat björk
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA / DAGBÄDD, 1900-talets mitt, betsat björk fanéring, med lösa dynor, enligt uppgifter Dux, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 200x80 cm
Slitage, senare fodraler till dynorna, märken, repor, några fläckar
623517
2019-03-13