Soffa / Dagbädd betsat björk

Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk
Soffa / Dagbädd betsat björk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA / DAGBÄDD, 1900-talets mitt, betsat björk fanéring, med lösa dynor, enligt uppgifter Dux, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 200x80 cm

Slitage, senare fodraler till dynorna, märken, repor, några fläckar

623517

2019-03-13