Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerat med björk och masurbjörk, skiva med intarsia dekor, låda i sarg, låda med fackinredning, höjd 74, 35x53 cm, nyckel finns

Slitage

623529

2019-03-14