Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2326, mässing, höj- och sänkbar, grå skärm

Bruksslitage, smärre skador på skärm, skada lampsockel

623532

2019-03-14