Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2326, mässing, höj- och sänkbar, grå skärm
Bruksslitage, smärre skador på skärm, skada lampsockel
623532
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här