Taburett

Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TABURETT, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, bemålad, klädd i skinn, sitthöjd 45, 48x41 cm

Färgbortfall, lagningar, mindre kompletteringar, försträckningar

623539

2019-03-14