Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-tal, Windsor, England, betsad ek, etikettmärkt reprodux, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

623541

2019-03-14