Sigvard Bernadotte & Acton Björn soffbord

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, Sigvard Bernadotte & Acton Björn, soffbord fanerad i Riopalisander (Dahlbergia Nigra) 1960-tal, benställning i svartlackat stål, svävande skiva, benavslutningar i Riopalisander, bruksslitage, H ca 43 cm, ca 185 x 72 cm,

Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Repor, slitage, något bubblig fanér, liten fanérskada

623542

2019-03-14