Sigvard Bernadotte & Acton Björn soffbord
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, Sigvard Bernadotte & Acton Björn, soffbord fanerad i Riopalisander (Dahlbergia Nigra) 1960-tal, benställning i svartlackat stål, svävande skiva, benavslutningar i Riopalisander, bruksslitage, H ca 43 cm, ca 185 x 72 cm,
Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Repor, slitage, något bubblig fanér, liten fanérskada
623542
2019-03-14