Skrivbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, senempire, fanerat med bl.a. alm, svarvade ben, delvis läderklädd skiva, lådor i sragen, STOL, senempire medföljer, höjd 73 (95), 92x59 cm, nyckel finns
Sprickor, slitage
623551
2019-03-14