Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, senempire, fanerat med bl.a. alm, svarvade ben, delvis läderklädd skiva, lådor i sragen, STOL, senempire medföljer, höjd 73 (95), 92x59 cm, nyckel finns

Sprickor, slitage

623551

2019-03-14