Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REMMARE, 8 st, 1900-talets första hälft, troligen Gullaskruf, grönt glas, graverad dekor i form av vinrankor, höjd ca 20 cm
två glas med nagg
623552
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här