Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, 1800-talets slut, med öppningsbar skiva, fack och lådor, intarsia, dekorativt skurna fötter, nyckel finns, bl a valnöt, höjd ca 72, diameter 44 cm

Fanérbortfall, bruks och åldersrelaterat slitage

623559

2019-03-13