Anna Sahlsten oljemålning

Anna Sahlsten oljemålning
Anna Sahlsten oljemålning
Anna Sahlsten oljemålning
Anna Sahlsten oljemålning
Anna Sahlsten oljemålning
Anna Sahlsten oljemålning

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

1 500 EUR

ANNA SAHLSTEN (1859-1931) Passage, signerad samt daterad -94, olja på duk, 133x89 cm

oinramad

623565

2019-03-13