Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-tal, fanerat med björkrot, nygotik, höjd ca 75, 104x68 cm

Skiva med lagning, slitage

623569

2019-03-14