Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, 5 lådor, svarvade ben, imitationsmåleri, höjd 76, 109x54 cm, nyckel finns, STOL senempire medföljer

Slitage, sprickor

623574

2019-03-14