Gabriel Strandberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GABRIEL STRANDBERG (1885-1966): Engelbrektskyrkan, signerad och daterad Gabriel Strandberg 15, olja på duk, ca 84x68 cm
HISTORIK: Engelbrektskyrkan uppfördes år 1914

623587

2019-03-14