Golvlampor 1960-tal Belid

Golvlampor 1960-tal Belid
Golvlampor 1960-tal Belid
Golvlampor 1960-tal Belid
Golvlampor 1960-tal Belid
Golvlampor 1960-tal Belid
Golvlampor 1960-tal Belid

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1980-tal, mässing, en ljuspunkt, höj och sänkbara, märkta AB Belid, höjd ca 130 cm

Bruksslitage.

623590

2019-03-13