Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGUR, trä, Kina, 1800-talet slut, i form av ämbetsman, polykromt bemålad, total höjd ca 23 cm, träställ medföljer
Omfattande färgbortfall, slitage
623601
2019-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här