Figur trä Kina

Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina
Figur trä Kina

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGUR, trä, Kina, 1800-talet slut, i form av ämbetsman, polykromt bemålad, total höjd ca 23 cm, träställ medföljer

Omfattande färgbortfall, slitage

623601

2019-03-17