Dessertbestick skedar
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
DESSERTSBESTICK, 6 gafflar, 6 skedar, 6 knivar, silverskaft, Frankrike, 6+1 apostlaskedar, 5 tårtgafflar, 11 teskedar, 4 udda skedar, silver, vikt exkl. dessertbestick ca 370 g
Slitage, skador, delvis med gravyr
623609
2019-03-14