Dessertbestick skedar

Dessertbestick skedar
Dessertbestick skedar
Dessertbestick skedar
Dessertbestick skedar
Dessertbestick skedar
Dessertbestick skedar
Dessertbestick skedar
Dessertbestick skedar

Klubbat för:

1 500 SEK

1 800 SEK

DESSERTSBESTICK, 6 gafflar, 6 skedar, 6 knivar, silverskaft, Frankrike, 6+1 apostlaskedar, 5 tårtgafflar, 11 teskedar, 4 udda skedar, silver, vikt exkl. dessertbestick ca 370 g

Slitage, skador, delvis med gravyr

623609

2019-03-14