Gunnar Wallin digital print

Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Snömannen, Norrlandsgatan", 50-talet, signerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 8/20, digital print, bildmått ca 38x29 cm

623610

2019-03-14