Siri Derkert teckning

Siri Derkert teckning
Siri Derkert teckning
Siri Derkert teckning
Siri Derkert teckning
Siri Derkert teckning
Siri Derkert teckning
Siri Derkert teckning
Siri Derkert teckning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): Barn, signerad S. Derkert, signerad och daterad S Derkert Nov -43, teckning, ca 21,5x27 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

623620

2019-03-25