Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): Barn med nalle, signerad S. Derkert, signerad och daterad S Derkert dec -42, teckning, ca 34,5x21,5 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
623621
2019-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här