Teservis sterlingsilver G Nathan & R Hayes

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

TESERVIS, 3 delar, sterlingsilver, rokokostil, bestående av tekanna, gräddkanna samt sockerskål, stämplade George Nathan & Ridley Hayes, Chester 1900, tekannans höjd 15 cm, vikt 1060 g

Trähandtag med lagning, tekanna med mindre hål

623635

2019-03-15