Teservis sterlingsilver G Nathan & R Hayes
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
TESERVIS, 3 delar, sterlingsilver, rokokostil, bestående av tekanna, gräddkanna samt sockerskål, stämplade George Nathan & Ridley Hayes, Chester 1900, tekannans höjd 15 cm, vikt 1060 g
Trähandtag med lagning, tekanna med mindre hål
623635
2019-03-15