Nathalie Levi oljemålning

Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATHALIE LEVI (1914-1995): Stilleben med vattenglas och blomvas, signerad N Levi, olja på pannå, ca 63x44 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

623642

2019-03-25