Sven Jonson färglitografi Tema Modern konst

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): "Stenbrott", signerad Sven Jonson, färglitografi,dagermått ca 34x43 cm

623643

2019-03-31