Stellan Mörner färglitografi

Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Rosenkavaljeren -59", signerad Mörner, numrerad 277/350, dagermått ca 45x56 cm

623651

2019-03-31