Ellen Trotzig oljemålning

Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

ELLEN TROTZIG (1878-1949): Porträtt av gammal man, signerad E Trotzig, olja på pannå, ca 33x55 cm

623656

2019-03-17