Soffa, empire
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, empire, 1800-talets första hälft, stomme med mahognyfanér, benavslut i form av förgyllda lejontassar, inläggningar i andra träslag, längd ca 200 cm
slitage, ben med förstärkningar
623692
2019-03-18