Soffa, empire

Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire
Soffa, empire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, empire, 1800-talets första hälft, stomme med mahognyfanér, benavslut i form av förgyllda lejontassar, inläggningar i andra träslag, längd ca 200 cm

slitage, ben med förstärkningar

623692

2019-03-18